Energooszczędne okna PCV. Plastikowe okna Poznań

W obecnych czasach na rynku można spotkać wielu nieuczciwych producentów okien. Wszyscy twierdzą zgodnie, że produkują okna energooszczędne. Ale czy faktycznie tak jest? Często tylko nazwa spełnia kryteria, a parametry izolacyjne daleko odbiegają od tych rzeczywistych.
Przy wyborze okien warto zwrócić uwagę na profil okienny i izolacyjność cieplna ( parametr Uf), szyba zespolona i jej przenikalność, typ ramki dystansowej, współczynnik Uw oraz certyfikat potwierdzający izolacyjność cieplną.
Okna plastikowe charakteryzują się doskonałymi parametrami technicznymi, posiadają dużą odporność na działanie czynników atmosferycznych i substancji chemicznych. Okna te posłużą Ci nawet kilkadziesiąt lat, dzięki ogromnej wytrzymałości.

 

Głównym problemem staje się prawidłowo zainstalowane okna. Energooszczędne okna PCV charakteryzują się szczelnością, co może powodować pojawienie się w domu wilgoci, ale idealnym rozwiązaniem do tego typu problemu jest montaż nawiewników, zapewnia to prawidłową cyrkulację powietrza.
Poznań oferuje szeroki wybór pod względem produkcji okien, każdy znajdzie coś dla siebie w rozsądnej cenie.

You may also like...